Zubní kartáčky používáme dennodenně, ročně jich spotřebujeme na celé planetě obrovské množství. Ale pokud chcete šetřit přírodu a zároveň se pečlivě starat a chránit své zuby můžete využívat ekologické kartáčky, které nemají negativní dopad na životní prostředí, jsou účinné, vhodné i pro citlivé zuby a léčení.

zubní kartáčkyZubní kartáčky Humble Brush

Humble Brush jsou 100% ekologické zubní kartáčky, které disponují lehkou ergonomickou rukojetí a jsou vytvořeny z rozložitelných materiálů.

Ergonomická rukojeť je vyrobena z bambusových vláken, díky čemuž je velmi lehká a nevyklouzává. Štětinky jsou vyrobené z nylonu, který je vhodný i pro citlivé dásně.

Kartáček Humble Brush je jak v provedení pro dospělé, tak pro děti.

Humble Brush pro dospělé – Soft

Humble Brush pro děti – Ultra Soft

zubní kartáčky  zubní kartáčky

Zubní kartáček Miswak

Miswak, známý také pod názvem Siwak, je 100% přírodní zubní kartáček z kořene či větvičky stromu Salvadora perská (Salvadora Persica).

zubní kartáčky

Má prokázané léčivé účinky při zánětech dásní a paradentóze. Brání tvorbě zubního kamene, podporuje tvorbu slin, čímž napomáhá trávení. Skvěle čistí i bělí zuby, díky čemuž plní plnou funkci zubního kartáčku. Mimo jiné odstraňuje skvrny od pití kávy či tabáku, které se na zubech rády tvoří.

Miswak není jen obyčejná větvička, obsahuje velké množství prospěšných látek pro zuby – fluoridy, chloridy, vápník, síra, vitamín C a další. Další výhodou je také to, že díky obsahu jemných vláken šetří vaše zuby (sklovinu i dásně).

Kartáček Miswak je samozřejmě vhodný i pro děti, které si ho zamilují téměř hned, rády ho cucají a žvýkají, což ničí zárodky zubních kazů a dezinfikuje ústa.

Nezapomeňte na kvalitní zubní pastu

zubní kartáčkyVyzkoušejte zubní pastu Lavera z rostlinných extraktů a mořské soli pro zdravé zuby a dásně.

 

Vyberte si ekologický kartáček ve své oblíbené barvě a nezapomeňte ho pořídit také svým dětem.